Vacature | Fitnesstrainer TIGRA Leeuwarden

In verband met uitbreiding van onze afdeling Leefstijl & Training zijn we op zoek naar een enthousiaste fitnesstrainer.

Je verzorgt op een veilige en persoonlijke manier de fitnessuren en groepslessen, dit doe je in samenwerking met fysiotherapeuten, personal trainers en leefstijlcoaches.

Je krijgt veel verantwoordelijkheid binnen onze fitnessafdeling. Dit betekent dat je naast de uitvoer van fitnesstrainingen het leuk vindt om nieuwe mogelijkheden voor groepslessen te bedenken en uit te voeren, je houdt het ledenbeheer bij en je weet nieuwe leden te bereiken.

Je neemt graag het initiatief binnen je afdeling, en daagt onze doelgroep uit om hun gezondheid op een positieve manier te verbeteren binnen hun mogelijkheden, een empathische houding helpt hierbij. Heb jij er zin in om ons team te versterken?

Zomaar een dag van een fitnesstrainer bij TIGRA Leeuwarden…

Je komt binnen bij TIGRA Leeuwarden en gaat vast de zaal in om je voor te bereiden op de fitheidstrainingen die je de komende uren gaat geven. Enthousiast verwelkom je de sporters in de zaal en vraagt hoe het met een ieder is. Je begeleidt de mensen op basis van hun specifieke wensen en doelen. Je hebt al van een collega fysiotherapeut gehoord dat er een nieuwe sporter komt die nog wat knieklachten heeft en hebt al een plan opgesteld met de fysiotherapeut welke oefeningen geschikt voor hem of haar zijn.

Wat vragen we van jou?

 • Een MBO werk- en denkniveau door opleiding en/of ervaring
 • In het bezit van het fitnesstrainer-A diploma
 • Je bent pro actief en je vindt het leuk om zelfstandig te werken
 • Affiniteit met een wat oudere doelgroep en medische fitness is een pré
 • Een flexibele instelling, je werkt met name in de avonduren
 • Woonachtig in de omgeving Leeuwarden

Wat bieden wij?

 • Een afwisselende en uitdagende baan met verantwoordelijkheid
 • Werken in een kleinschalig en professioneel gezondheidscentrum
 • Een klein team met directe lijnen en kansen om samen te werken met verschillende disciplines
 • Het uitbreiden van jouw uren door middel van het geven van sportmassages naast deze trainingen is een optie
 • De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen
 • Een arbeidsovereenkomst met uitzicht op een vaste aanstelling en een passend salaris

Enthousiast?

Stuur je motivatie en CV ter attentie van Else de Vries, vestigingsmanager naar info@tigra-leeuwarden.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Kijk ook naar onze andere vacatures.