Na mijn hersenbloedingen eind 2012 en de daaropvolgende revalidatie, dacht ik de wereld op mijn manier aan te kunnen. Dit ging jarenlang goed, maar de laatste zes jaar wilde ik niet toegeven dat het moeilijker werd. Na een drukke dag nam ik de volgende dag rust om bij te komen.
Ik ben erg blij dat ik twee maanden geleden de stap heb gezet om naar de huisarts te gaan en een verwijzing naar Tigra te krijgen. Na het eerste gesprek met Else voelde het al anders. Het was geen zwaar gesprek, maar gewoon terug naar de basis. Ik heb een goede planning in mijn agenda gemaakt met kleurcodes voor afspraken en plan sportactiviteiten in voor twee of drie dagen per week. Ik verschuif geen afspraken en neem drie keer per dag 15-20 minuten een powernap met binaurale beats door de koptelefoon om weer energiek te worden.
De vijf Reattach-therapiesessies hebben mij geholpen om fitter en frisser in mijn hoofd te worden. Het praten over zaken en het anders aanpakken van dingen heeft rust gebracht en me bewuster gemaakt. Waar ik ’s nachts vier à vijf keer wakker werd, word ik nu maximaal twee keer wakker.